پخش عمده بطری روغن زیتون چهارگوش

اهمیت بسته بندی روغن زیتون تولیدی برای حفظ کیفیت اولیه آن موجب تولید انواع بطری در ابعاد و سایزهای مختلف شده است. پخش عمده بطری روغن زیتون چهار گوش مخصوص انواع روغن های ارگانیک با قیمت و نرخ ویژه می تواند موجب افزایش استفاده از این محصولات در صنایع بسته بندی شود. آیا می دانید بهترین نوع بسته بندی برای روغن زیتون بکر و خالص چه جنس و کیفیتی باید داشته باشد؟

پخش عمده بطری روغن زیتون چهارگوش

انواع بطری روغن زیتون سفید 250 گرمی

انواع بطری روغن زیتون سفید 250 گرمی روغن زیتون در انواع مختلف سرخ کردنی و خوراکی برای تهیه غذاهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند. در این میان چگونگی حفظ کیفیت این محصولات از زمان بسته بندی تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی اهمیت زیادی دارد.
بدون شک بهترین و مهمترین راهکار، استفاده از بطری های استاندارد برای بسته بندی هر چه بهتر روغن های ارگانیک است. طبق تحقیق کارشناسان در این زمینه، بهترین نوع بطری برای روغن زیتون سفید، مدل های ساخته شده از جنس شیشه هستند.
دلیل این امر عدم واکنش شیمیایی ترکیبات روغن با شیشه است. همچنین امکان نگهداری این بطری ها در انبارهای تولیدی به مراتب آسانتر از بطری پلاستیکی است. چرا که مدل های پلاستیکی در برابر گرما یا رطوبت بیش از اندازه واکنش نشان می دهند و موجب افت کیفیت روغن خواهند شد.
از میان انواع بطری شیشه ای روغن نیز مدل های تیره با رنگ های سبز و قهوه ای بهترین گزینه هستند. چرا که این مدل شیشه از انعکاس نور خورشید به درون بطری جلوگیری می کنند که در نهایت حفظ کیفیت اولیه روغن را موجب می شوند.
از نظر طراحی و شکل نیز دو نوع بطری چهار گوش و گرد 250 سی سی مدل های پرطرفدار از سوی شرکت های تولیدی هستند. البته باید خاطر نشان کنیم که چون تولید بطری شیشه ای 250 سی سی در تعداد تیراژ بالا صورت می گیرد، قیمت فروش آن به مراتب کمتر از مدل های دیگر است.

خرید بطری شیشه ای روغن زیتون

خرید بطری شیشه ای روغن زیتون شرکت ها و کارخانجات تولید روغن زیتون برای خرید انواع بطری شیشه ای قبل از هر اقدامی باید از کیفیت مطلوب این بطری ها اطمینان حاصل کنند. بدون شک استفاده از شیوه های نوین و اتوماتیک، قابلیت بازیافت مجدد و قیمت مناسب عواملی هستند که مدیران کارخانجات روغن زیتون را ترغیب به خرید می کنند.
در بازار داخلی شرکت های متعددی در زمینه تولید و عرضه انواع بطری استاندارد فعالیت دارند که همین امر افزایش رقابت و گاهاً نوسان قیمت ها را به همراه دارد. اگر قصد خرید بطری روغن زیتون با قیمت عمده و نرخ همکاری دارید، مشاوران فروش این مرکز آماده ارسال این محصولات با قیمت های تولیدی برای کارخانجات روغن زیتون در سراسر کشور هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید