مرکز فروش بطری شیشه ای در تهران

بطری ها، که معمولا از شیشه و پلاستیک و یا سفال ساخته می شوند؛ و عموما برای نگهداری مایعات از آنها استفاده می شود و برخی دیگر از بطری ها برای مواد شوینده مانند شامپوها و لوسیون ها و پاک کننده ها به کار می روند. و به طور کل بطری ها چه به صورت شیشه ای یا پلاستیکی برای صنایع غذایی و بهداشتی ،دارویی آرایشی به کار میروند؛ کارخانه های تولید کننده بطری شیشه ای در تهران دفتر فروش مرکزی یا نمایندگان مستقیم و غیر مستقیم محصولات را دارند.

بورس فروش عمده بطری شیشه ای در کجاست.

بسیاری از کارخانه های تولید مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی در شهر تهران و حاشیه تهران قرار دارند و بسیاری هم به دلیل ایجاد اشتغال ثابت و پایدار در شهرهای بزرگ مانند مشهد،تبریز،اصفهان، که جزو کلان شهرها محسوب می شوند؛ اقدام به تاسیس کارخانه های مختلفی می نمایند بسیاری از این تولید کننده ها برای پوشش شهر تهران و شهرهای اطراف اقدام به توزیع به نمایندگان مستقیم می کنند و بسیاری دیگر از تولید کنندگان بطری های شیشه ای، در کلان شهرهای بزرگ و شهر های اطراف این محصول را تولید و روانه بازارهای سنتی این شهرها و شهر های حاشیه می کنند.

خرید عمده بطری شیشه ای کوچک برای بسته بندی نوشیدنی

بطری های شیشه ای، در انواع طرح ها به صورت ساده و رنگی و طرح دار تولید می شوند؛که کارخانه های تولید کننده بطری های شیشه ای برای نوشیدنی ها با توجه به درخواست مشتریان در اندازه و سایز ها و طرح های مختلف اقدام به تولید انبوه برای خریداران می کنند.این بطری ها در دسته بندی های مختلف از سایز کوچک تا سایز بزرگ ساخته می شوند که سایز های کوچک برای نوشیدنی آبمیوه و دلستر و نوشابه ها خیلی مورد استفاده قرار میگیرد و خریدران عمده بطری های شیشه ای کوچک، می توانند بطری مورد درخواست را با توجه به سایز و اندازه و طرح مورد نظر خریداری نمایند؛ و یا اینکه به کارخانه ها برای تولید بطری های خاص ارتباط گرفته و محصول مورد نظر را سفارش داده تا طرح اماده و ساخته شود.اگر به دنبال هر گونه بطری با هر ابعاد و هر طرحی باشید میتوانید با ما ارتباط گرفته وبطری عمومی و خاص خود را سفارش دهید.

بطری های شیشه ای چه مزایایی دارد.

نگهداری مواد غذایی در بطری شیشه‌ای یا پلاستیکی، بسیار بهداشتی‌تر از نگهداری آن‌ها در ظروف سفالی یا بشکه بود و با اختراع بطری، خطر ابتلا به انواع آلودگی و میکروب کاهش یافت. بطری‌های شیشه ای را از مواد محکمی تهیه می‌کنند که در برابر فشار، مقاوم باشند به دليل حمل و نقل راحت و بهداشتي بودن آن‌ها به سرعت استفاده از بطري شيوع يافت و در بسياري موارد از آن‌ها استفاده شد.
بطری های شیشه ای هم میتونه گزینه مناسبی برای بسته بندی مواد غذایی باشد و علاوه بر حفظ طعم و رنگ غذا تاثیر زیادی در طراوت و تازگی ماده غذایی داخل خودش دارد؛ بطری های شیشه ای ،همیشه تازگی را حفظ می نمایند و هیچگونه طعم خاصی از خود به داخل مواد غذایی انتشار نمی دهند .
حفظ طمع و تازگی ،امنیت نوشیدنی ،خوشایندی بسته بندی در فروشگاه،سازگاری با محیط زیست هم از دیگر مزیت های بطری های شیشه ای می باشد.

رنگ های مورد استفاده در ساخت بطری های شیشه ای

بطری های شیشه ای برای نوشیدنی کاربرد زیادی دارند و بیشتر میزان استفاده از بطری های شیشه ای در صنعت نوشیدنی میباشد این شیشه ها در اندازه های کوچک و بزرگ برای کارخانه های تولید نوشیدنی گازدار و نوشیدنی میوه ای تولید می شوند کارخانه های تولید کننده نوشیدنی به دلیل زیاد نشدن هزینه های تولید و با توجه به بسته بندی و حمل آسان از بطری های کوچک استفاده می کنند که هم در هزینه های شرکت صرفه جویی می شود و هم اینکه در حجم بالایی میتوانند بسته بندی داشته باشند مه این خود فاکتور مهمی در سود بیشتر شرکت است.
رایج ترین رنگ های مورد استفاده قهوه ای ،سبز و سفید میباشد.