قیمت جار شیشه ای عسل 1000 گرمی

برای خرید جار شیشه ای عسل با بهترین کیفیت به چه نکاتی توجه کنیم؟ جار شیشه عسل از محصولاتی کاربردی است که در صنعت بسته بندی کالاها به وفور استفاده می‌شود. این محصولات از جنس شیشه هستند و در تنوع بالایی از اندازه و شکل تولید می‌شوند. قیمت جار های شیشه ای در حجم های مختلف با توجه به فاکتورهای مختلفی اندازه گیری می‌شود. اگر تمایل به دانستن اطلاعاتی در این زمینه دارید با ما همراه باشید. 

قیمت جار شیشه ای عسل 1000 گرمی

روش تولید اتومات جار شیشه ای عسل

روش تولید اتومات جار شیشه ای عسل

ظروف شیشه ای جزء محصولات بسیار کاربردی و پرمصرف در زندگی ما هستند و این روزها شاهد عرضه بسیاری از این محصولات در بازار هستیم. محصولات تولید شده از شیشه در طیف وسیعی از تنوع شکل و اندازه در بازارها ارائه می‌شود و برای کاربرد های مختلفی قابل تهیه هستند. جار های شیشه ای نمونه ای از این محصولات هستند که برای بسته بندی عسل مورد استفاده قرار می‌گیرد. جار های شیشه ای از حجم های 300 الی 1000 گرمی برخوردارند و معمولا درب های فلزی و یا شیشه ای را به خود اختصاص داده اند. تولید این جارها در مقادیر انبوهی تولید شده و در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. 

تولید جار های شیشه ای در زمان های قدیم توسط روش های دستی مانند دیدن انجام می‌شده است اما امروزه به روش های نیمه و تمام اتوماتیک به روز رسانی شده است. در روش های اتوماتیک مذاب شیشه داخل دستگاه هایی با نام (I.S (Independent section جای می‌گیرد و با فشار پیستون مذاب شیشه به صورت قالب های مشخص شده در می‌آیند. امروزه تولید جار شیشه ای عسل از همین روش انجام می‌گیرد و سالانه تولید انبوهی از این محصولات بسته بندی در کارخانه جات مواد غذایی بکار گرفته می‌شوند.

این ماشین آلات قادر هستند تا در چند دقیقه بیش از 600 عدد جار شیشه ای تولید کند. روش های بکار گرفته شده در این ابزار ها پرس دمیدن و یا دمیدن دمیدن است. در روش دمیدن دمیدن مذاب شیشه فقط از طریق هوای وارد شده در آن شکل می‌گیرد در حالی که در روش دوم مذاب شیشه با استفاده از یک قالب و پیستون شکل می‌گیرد. 

پخش بهترین جار شیشه ای عسل

پخش بهترین جار شیشه ای عسل

پخش جار شیشه ای عسل در شکل های مختلف و اندازه های گوناگون توسط مراکز و کارخانه جات مختلفی صورت می‌گیرد اما کیفیت مذاب شیشه و روش های بکار رفته برای قالب گیری شیشه ها از اهمیت خاصی برخوردار است. مجموعه ما با هدف تولید محصولات داخلی باکیفیت و مرغوب برای ارتقا محصولات بسته بندی اقدام به فعالیت در این زمینه نموده و سالانه تولید انبوهی از این محصولات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. 

 انواع جار های شیشه ای عسل، بطری های شیشه ای، و … از محصولات تولید شده در این مرکز است. جار های شیشه ای با امکاناتی همچون کاور های پارچه ای و درب های کاور شده با الیاف مخصوص به مصرف کنندگان عرضه می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید