شرکت فروش ظرف شیشه ای درب بامبو

ظرف شیشه ای درب بامبو در انواع سایز ها و حجم ها تولید شده است. برای نگهداری انواع مواد غذایی از جمله خشکبار، مربا و ادویه ها از ظروف درب دار استفاده می شود. جنس شیشه برای این ظرف ها بسیار مناسب است، چرا که علاوه بر مشاهده ی محتویات درون آن، با مواد غذایی واکنش نمی دهند و امکان فاسد شدن مواد غذایی سلب می شود. کارگاه های تولید کننده ی ظروف شیشه ای، این محصول را تولید می کنند. کمپانی های مختلفی این ظروف را به بازار عرضه کرده و به فروش می رسانند. این شرکت ها به عنوان واسطه ی فروش ارتباط غیر مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده ایجاد می کنند.

شرکت فروش ظرف شیشه ای درب بامبو

نحوه تشخیص ظرف شیشه ای درب بامبو اصل

نحوه تشخیص ظرف شیشه ای درب بامبو اصل چوب بامبو کاربرد های بسیار زیادی دارد. این چوب به دلیل مقاومت و کیفیت خوبی که دارد، به عنواب درب برای پلمپ کردن ظروف شیشه ای مناسب هستند.

هنگام خرید ظرف درب بامبو می بایست به تمام ویژگی آن توجه کرد، تا جنس اصل را از جنس فیک و کپی تشخیص داد. اولین نکته که باید به آن توجه ویژه کرد، کیفیت شیشه است. هیچ گونه حبابی در آن نباید دیده شود، وجود حباب ناشی از تولید غیر اصولی است.

در بعضی از شیشه ها تکه هایی سیاه رنگی در جدار های ظروف وجود دارد، که نشان دهنده ی کثیف بودن مواد اولیه است که یکی از نشانه های بی کیفیتی است. رنگ شیشه ها نیز کاملا شفاف است و رنگ های آبی، خاکستری، زرد و صورتی در آن به هیچ عنوان مشاهده نمی شود. مقاومت خوبی داشته و به راحتی نمی شکند.

چوب بامبو رنگ شفافی دارد و مانند چوب های دیگر تک لایه نیست و ممکن است درب چوبی بامبو از چند لایه تشکیل و یا از کامپوزیت بامبو ساخته شده باشد. وزن سبکی داشته و به راحتی ظرف را پلمپ میکند و هیچ گونه مواد غذایی از آن خارج نمی شود. هنگام باز کردن در نیز بدون هیچ مشکلی به آسانی از ظرف جدا می شود.

ماندگاری مواد غذایی در ظرف شیشه ای درب بامبو

ماندگاری مواد غذایی در ظرف شیشه ای درب بامبو برای نگهداری مواد غذایی انتخاب ظرف مناسب بسیار مهم است، مواد غذایی به علت محتویات خود به راحتی با مواد دیگر ترکیب می شوند و امکان فاسد شدن و تولید سم وجود دارد. به همین سبب نباید مواد غذایی را در هر ظرفی قرار داد.

ظروف شیشه ای برای این کار بسیار مناسب اند. مواد درون ظروف را به راحتی می توان تشخیص داد و هنگام استفاده احتیاجی به باز کردن درب تمامی آن ها نیست. مزیت بهتر این ظروف وجود درب هایی از جنس درخت بامبو است. درب چوبی در اثر شستن و مجاورت با رطوبت هیچ گونه آسیبی نمی بیند، بر عکس فلزات که دچار زنگ زدگی می شوند. می توان مواد اسیدی از جمله سرکه و آب لیمو را درون ظرف ریخت و نگران اکسید شدن درب آن نبود.

با وجود درب که از جنس چوب بامبو است، هوا درون ظروف بسته می شود و امکان خارج شدن ندارد. این درب ها اکثرا از کامپوزیت بامبو ساخته شده اند به همین دلیل هیچ گونه خلل و فرجی در آن وجود ندارد و هوا کاملا بسته خواهد شد.

خرید عمده ظرف شیشه ای درب بامبو

خرید عمده ظرف شیشه ای درب بامبو شرکت ها و کارخانه های متعددی وجود دارند که ظروف شیشه ای دارای درب بامبو را تولید می کنند. ظروف ساخته شده توسط کمپانی ها و شرکت های توزیع کننده به بازار مصرف عرضه و پخش می شوند. عرضه کنندگان این کالا را به صورت عمده و خرده به فروش می رسانند. قیمت ظروف درب بامبو به قیمت عمده بسیار ارزان تر از خرده فروشی است. چرا که همه ی هزینه های حمل و نقل و توزیع بر روی تمام محصولات سرشکن شده و هر ظرف مشمول سهم کمی از هزینه ها می شود.

مراکز بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه ی فروش ظرف شیشه ای فعالیت می کنند. در این مراکز انواع و اقسام این ظروف در طرح ها و سایز های مختلفی وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید