خرید بطری شیشه ای زعفران کوچک

زعفران از جمله ادویه های خوشمزه ای است که زیبایی و عطر دلپذیری به غذاها و انواع خوردنی ها می دهد و به دلیل محبوبیت آن در بین مردم نحوه ی استفاده از آن بدون هدر رفت این محصول ارزشمند از دغدغه های تولید کنندگان و استفاده کنندگان است ما به شما بطری شیشه ای زعفران کوچک را پیشنهاد می دهیم. با خرید این بطری علاوه بر مکانی برای نگهداری زعفران هایتان از زیبایی آن نیز بهره مند شوید.

خرید بطری شیشه ای زعفران کوچک

بطری شیشه ای زعفران چه خصوصیاتی دارد؟

بطری شیشه ای زعفران چه خصوصیاتی دارد؟ بطری شیشه ای زعفران دارای مدل های مختلفی می باشد:

بطری شیشه ای درب چوب پنبه دار

بطری شیشه ای کوچک درب پیچی

هر کدام از این بطری ها دارای سایز های مختلفی می باشند که شما می توانید از فروشگاه آن ها را دیده و از قیمت آن ها آگاه شوید.

ظروف درب دار مربا که در تصویر مشاهده می کنید در مدل استوانه ای طراحی شده است و بدنه ی آن از جنس شیشه ی شفاف تولید و با طرح های بسیار زیبا از میوه های متنوع تزئین شده است. طراحی بسیار زیبای این ظروف نگهدارنده و رنگ بندی متنوع در نظر گرفته شده برای آن به شما امکان انتخاب رنگ مورد نظرتان را می دهد. همچنین می توانید علاوه بر کاربرد متداول آنها، از این ظروف در نگهداری انواع حبوبات و بسته بندی انواع مواد خوراکی نیز استفاده نمایید.

بدنه ی استوانه ای کوچک این ظروف شیشه ای مناسب برای نگهداری انواع مربا، عسل و زعفران در آشپزخانه طراحی شده است و به دلیل مقاومت مناسب و طرح میوه ای بدنه ی آن شما می توانید این محصول را در محیط های مختلف نظیر ساندویچی ها، مغازه ها و عطاری ها نیز استفاده نمایید.

فروش فوق العاده بطری شیشه ای کوچک زعفران

فروش فوق العاده بطری شیشه ای کوچک زعفران به طور کلی هر نوع طراحی بسته بندی زعفران از دو قسمت اصلی تشکیل شده است. ظرفی که رشته های سرخ زعفران را در خود جای می دهد و پوشش نهایی که از ظرف حمایت می کند و به آن جلوه می بخشد. ظروف بسته بندی زعفران به طور کلی از 3 متریال مختلف تهیه می شوند، پلاستیک، فلز و شیشه که انتخاب هر نوع متریال به مقدار زعفران درون آن، بازار هدف، مخاطب یا خریدار نهایی و بودجه تهیه بسته بندی وابسته است.

فروش فوق العاده بطری شیشه ایی کوچک زعفران برای کاربردهای متنوعی همچون محصولاتی که بسیار گران قیمت هستند مانند خاویار به دلیل اینکه در حجم های کم بیشتر به فروش می رسند از این نمونه های ظروف شیشه ای کوچک استفاده می کنند و بسیار هم پرطرفدار و پرکاربرد و پرفروش می باشند و دارای قیمت مناسبی نیز هستند.

هم چنین فروش بطری شیشه ای کوچک برای بعضی از شرکت های مواد آرایشی به جهت نگهداری بعضی از کرم های خود  در این ظروف شیشه ای کوچک در بازار با استقبال فراوانی مواجه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید