بازار فروش بطری شیشه ای پیرکس خارجی

بطری شیشه ای پیرکس خارجی در رنگ ها و برند های مختلفی وجود داشته و در بیشتر موارد توسط کشور های خارجی به کشور ما وارد می شود و در فروشگاه های کشور به فروش می رسد از آن جایی که این بطری های شیشه ای ظاهری زیبا داشته ونگاه هر بیننده ای را به خود جذب می کند به همین خاطر بازار فروش این بطری های پیرکس در حال افزایش هست به طوری که سالانه تعداد زیادی از بطری شیشه ای پیرکس خارجی در داخل کشور به فروش می رسد.

بازار فروش بطری شیشه ای پیرکس خارجی

مشخصات بطری شیشه ای پیرکس خارجی

مشخصات بطری شیشه ای پیرکس خارجی از آن جایی که همه ی بطری های تولید شده در داخل و خارج از کشور یکسری مشخصات منحصربه فردی دارد به طوری که این بطری پیرکس نیز ازاین قاعده استثنا نبوده و دارای یکسری ویژگی و خصوصیتی می باشد که ما میخواهیم چند مورد از این مشخصات بارز اشاره نماییم.

اولین مشخصه اینکه این بطری ها چون شیشه ای بوده به همین خاطر در طرح و رنگ و همچنین سایز های مختلفی وجود دارد این تنوع طرح و رنگ باعث شده است فروش بطری شیشه ای افزایش یابد و همچنین این شیشه ها واکنش ناپذیر بوده و یا به زبان ساده تر با مواد های موجود در داخل و اطراف آن واکنش نداده به همین خاطر بهترین ظرف و برای نگهداری انواع آبمیوه ها و آب ها شناخته شده است.

مشخصه ی بارز دیگری اینکه شکننده نبوده و در برابر شوک های مختلف مقاوم می باشد و در اثر ضربه خوردن قابل استفاده می باشد در نتیجه علاوه بر اینکه پیرکس های خارجی یکسری مزایای دارد بی عیب هم نبوده و دارای یکسری معایبی می باشد و مهم ترین مشخصه در رابطه به این شیشه ها این است که ظاهری زیبا داشته و بخاطر وجود سایز های مختلف با قیمت های مختلف در بیشتر فروشگاه های کشور وجود داشته و به فروش می رسد.

تفاوت بطری پیرکس با بطری شیشه ای

تفاوت بطری پیرکس با بطری شیشه ای مهم ترین سوالی که ممکن است در ذهن هر خواننده ای خطور کند این است که تفاوت بطری پیرکس با بطری شیشه ای در چه چیزی است ما بر خود لازم دانسته به تک تک سوالات دوستان عزیر پاسخ بدهیم پس اگز علاقه ای به دانستن تفاوت این دو تا را دارید پس با مادر ادامه همراه باشید.

اولین تفاوت اینکه مواد تشکیل دهنده و یا به عبارت دیگر ساختار آن ها به هم متفاوت می باشد به گونه ای یکسری مواد طبیعی در پیرکس وجود دارد که آن مواد طبیعی در شیشه های معمولی وجود ندارد همین تفاوت در ساختار باعث شده است بین این دو نوع بطری ها فاصله های زیادی بیفتدو باهم دیگر هم از نوع قیمت و هم از نوع ساختار متفاوت باشد به طوری که مقاومت بطری پیرکس در برابر حرارت بسیار زیاد بوده است.

دومین تفاوت آن میزان مقاومت شیشه ها دربرابر ضربه ها می باشد به طوری که تجربه ها ثابت کرده است که شیشه پیرکس در برابر ضربه های مختلف از خود مقاومت نشان داده و زود نمی شکند واما درحالی که بطری شیشه ای معمولی در اثر ضربه ها زود شکسته شده ودیگر قابل استفاده نمی باشد و نکته مهم اینکه پیرکس ها 5 یا 6 برابر محکم تر از شیشه های معمولی می باشند به همین خاطر خرید بطری پیرکس خارجی افزایش یافته است.

قیمت بطری شیشه ای پیرکس خارجی

قیمت بطری شیشه ای پیرکس خارجی حال در اینجا قصد داریم شما را با قیمت بطری شیشه ای پیرکس آشنا کنیم در مطلب نخست باید بگوییم که قیمت بطری ها با توجه به سایز و رنگ های متفاوت بوده به همین خاطرقیمت ها یکسان نیست به همین خاطر ما نمی توانیم به قیمت دقیق ان اشاره کنیم مهم تر از این با توجه به تورم موجود در کشور و بی ثباتی کشور ها قیمت ها ثابت نبوده و هرروز ممکن است فرق کند .

اگر شما دوستان عزیز تمایلی به دانستن قیمت پیرکس دارید می توانید به گوگل مراجعه نموده و آخرین و جدید ترین قیمت آن ها رامتناسب با سایز و رنگ مشاهده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید